Ingelogd als Mijn naam 2  | logout plaats een advertentie  
9 restaurant advertenties Sorteren verfijn resultaten
  • Restaurant de Gereghthof Vught te overname Restaurant de Gereghthof Vught te overname Dit op een prima zicht locatie gelegen restaurant met zaal, terras en bovenwoning is zeer geschikt een startende, maar ook een ervaren ondernemer. De aankoop condities zijn zeer gunstig en huidige eigenaar wil meedenken in financiering en begeleiding. Een mooie kans die geboden wordt dus. Het restaurant beschikt over 65 zitplaatsen en buiten op het 22 mrt '25 Vught, NB OG: Op aanvraag     INV/GW: Bod gevraagd     Huur: € 2.750 /mnd.
  • Restaurant met terras LingeZicht ter overname Restaurant met terras LingeZicht ter overname Restaurant en Cocktailbar Lingezicht bevindt zich op een schitterende locatie aan de Linge. Het restaurant beschikt over een zeer nette inrichting en de keuken is van alle gemakken voorzien. Buiten bevindt zich een zeer groot en uniek terras aan het water met een eigen aanleg steiger aan de Linge. Het bedrijf beschikt over een benedenbar / uitgifte 21 mrt '25 Tricht, GD OG: Op aanvraag     INV/GW: Op aanvraag     Huur: Op aanvraag
  • Maas en Peel
  • Te huur Deurne casco pand met bovenwoning Te huur Deurne casco pand met bovenwoning Dit horecapand is gelegen op een zicht locatie in het hart van Deurne. Diverse winkels en dag horeca bedrijven zijn gevestigd in de Molenstraat. De verkoopruimte ca. 143 m² is ruim van opzet en biedt plaats aan ca. 100 gasten. De keuken ca. 44 m² oogt ruim. buiten de verkoopruimte op de begane grond bevindt zich op de eerste verdieping nog een kant 16 feb '25 Deurne, NB OG: Op aanvraag     Huur: € 4.385 /mnd.
  • Te huur Helmond A1 horeca locatie markt 22 Te huur Helmond A1 horeca locatie markt 22 Voorheen stond op deze locatie het bekende Sushi en Grill restaurant Masaki. Helaas is Masaki niet langer actief op deze plek. Momenteel staat het pand leeg en is het klaar voor een nieuwe horecaondernemer die de uitdaging wil aangaan om deze bruisende locatie nieuw leven in te blazen. Ben jij die ondernemer die deze kans wil grijpen? Neem dan snel 05 nov '24 Helmond, NB OG: Op aanvraag     INV/GW: € 1     Huur: € 4.000 /mnd.
  • Restobar-Restaurant-Terras ter overname Restobar-Restaurant-Terras ter overname Dit restaurant met terras ligt aan het Vingerhoekhof midden op een door horeca omringt plein in IJsselstein. Het bedrijf is op dit moment een Restobar en voorheen een Spaans restaurant, men levert uitstekende kwaliteit aan de gasten. Het bedrijf was genomineerd als beste paella restaurant van Nederland en gasten komen dan ook vanuit heel Nederland IJsselstein, UT OG: Op aanvraag     INV/GW: Op aanvraag     Huur: € 2.658 /mnd.
  • Te koop Vera's Proeverij Te koop Vera's Proeverij Zeer lage huur, pand bestaat uit een restaurant met 2 appartenmenten (verhuurd) Bodegraven, ZH OG: Op aanvraag     INV/GW: € 59.500     Huur: € 3.500 /mnd.
  • Il Pomodoro Ristorante (prijs in overleg aanvaardbaar) Il Pomodoro Ristorante (prijs in overleg aanvaardbaar) De eigenaar van Il Pomodoro exploiteert sinds 1976 dit fraaie Italiaanse Restaurant , gelegen in de Herenstraat 135 te Voorburg. Het pand is rond 1800 gebouwd en kent hierdoor een karakteristieke uitstraling. De Herenstraat is een historische straat gelegen in het centrum van Voorburg, een stad in de Nederlandse provincie Zuid-Holland. De Herenstra Voorburg, ZH OG: Op aanvraag     INV/GW: Op aanvraag     Huur: € 3.500 /mnd.
  • Banner_HorecaAdviesBureau
  • Trattoria Da Roberto in Veghel ter overname aangeboden. Trattoria Da Roberto in Veghel ter overname aangeboden. IN PRIJS VERLAAGD! Trattoria da Roberto is sinds juni 2018 gevestigd in de pittoreske oude synagoge van Veghel en serveert iedere dag een traditioneel Italiaanse 4-gangen verrassingsmenu, het "eten wat de pot schaft?. Veel gasten vertellen ons blij te zijn niet te hoeven kiezen en zich heel snel op hun gemak te voelen in onze ?huiskamer?. Er is ple Veghel, NB OG: Op aanvraag     INV/GW: € 47.900     Huur: € 1.750 /mnd.
  • Restaurant Rudy's Lunch en Diner ter overname Restaurant Rudy's Lunch en Diner ter overname Dit qua concept en ligging prima draaiend restaurant met terras is bijzonder geschikt om direct te kunnen gaan exploiteren. De inventaris is in prima staat en het bedrijf heeft een goede omzet en een ruim terras. Ligging van dit hoekpand aan de Markt te Landgraaf is bijzonder goed, een traffic locatie ! De Goodwill/Inventaris van dit bedrijf wordt Landgraaf, LB OG: Op aanvraag     INV/GW: Bod gevraagd     Huur: € 2.750 /mnd.

Heeft u een suggestie?