Ingelogd als Mijn naam 2  | logout plaats een advertentie  
48 advertenties Sorteren verfijn resultaten
  • Restaurant de Gereghthof Vught te overname Restaurant de Gereghthof Vught te overname Dit op een prima zicht locatie gelegen restaurant met zaal, terras en bovenwoning is zeer geschikt een startende, maar ook een ervaren ondernemer. De aankoop condities zijn zeer gunstig en huidige eigenaar wil meedenken in financiering en begeleiding. Een mooie kans die geboden wordt dus. Het restaurant beschikt over 65 zitplaatsen en buiten op het 22 mrt '25 Vught, NB OG: Op aanvraag     INV/GW: Bod gevraagd     Huur: € 2.750 /mnd.
  • Restaurant met terras LingeZicht ter overname Restaurant met terras LingeZicht ter overname Restaurant en Cocktailbar Lingezicht bevindt zich op een schitterende locatie aan de Linge. Het restaurant beschikt over een zeer nette inrichting en de keuken is van alle gemakken voorzien. Buiten bevindt zich een zeer groot en uniek terras aan het water met een eigen aanleg steiger aan de Linge. Het bedrijf beschikt over een benedenbar / uitgifte 21 mrt '25 Tricht, GD OG: Op aanvraag     INV/GW: Op aanvraag     Huur: Op aanvraag
  • Banner_HorecaAdviesBureau
  • Te Koop: Afhaalrestaurant Joy Luck Express Te Koop: Afhaalrestaurant Joy Luck Express Bent u op zoek naar een goed gelegen afhaalrestaurant in Amsterdam? Dit is uw kans! Joy Lucky Express, gevestigd aan de levendige Amstelveenseweg 87, is per direct beschikbaar voor overname. Waarom deze locatie? Toplocatie: Gelegen in een drukke buurt, nabij het Vondelpark en het Olympisch Stadion. Veel vaste klanten: Een loyale klantenkring en vee 12 mrt '25 Amsterdam, NH OG: € 0     INV/GW: € 65.000     Huur: € 4.084 /mnd.
  • Ter Overname The Village met groot terras in Voorburg Ter Overname The Village met groot terras in Voorburg Dit restaurant met 70 zitplaatsen binnen en een terras met 110 zitplaatsen. Het restaurant beschikt over een prima interieur en uitgebreide keuken en is een begrip in de regio. Het bedrijf heeft een goede omzet, zeer drukke lunch, goede borrel en diner. Voor ondernemers die een goed lopende zaak zoeken ter overname is dit een geweldige mogelijkheid 10 mrt '25 Voorburg, ZH OG: € 0     INV/GW: Op aanvraag     Huur: € 5.000 /mnd.
  • Lunchroom & Cafetaria Go-In te Gouda Lunchroom & Cafetaria Go-In te Gouda Temidden in "de woonboulevard van Gouda", de GoStores, ligt onze lunchroom. Het is een kleurrijk pand met industriële inrichting. Op het gehele plein is het gratis parkeren. 28 feb '25 Gouda, ZH OG: Op aanvraag     INV/GW: € 59.500     Huur: € 3.907 /mnd.
  • Te koop Boutique Lodge Zandvoort Te koop Boutique Lodge Zandvoort Op zoek naar een unieke overnachting aan de Nederlandse kust? Boutique Lodge Zandvoort, biedt met 20 kamers een perfecte mix van luxe, comfort en charme, op slechts een steenworp afstand van het strand. Deze stijlvolle lodge is ontworpen voor gasten die houden van exclusiviteit en een warme, persoonlijke sfeer. Elke kamer is met zorg ingericht en v 26 feb '25 Zandvoort, NH OG: Op aanvraag     INV/GW: € 650.000     Huur: € 11.452 /mnd.
  • Cafetaria 't Pettelaartje Den Bosch ter overname Cafetaria 't Pettelaartje Den Bosch ter overname Cafetaria 't Pettelaartje is gelegen aan een drukke doorgaande weg midden in Den Bosch Zuid. In de nabijheid van een grote middelbare school, gelegen midden in de woonwijk Zuid en vlakbij het centrum maakt deze cafetaria succesvol. De inventaris en apparatuur is in zeer goede conditie, waarmee dit bedrijf geschikt is om direct over te nemen. Het be 20 feb '25 's-Hertogenbosch, NB OG: Op aanvraag     INV/GW: Op aanvraag     Huur: € 2.600 /mnd.
  • Maas en Peel
  • Te huur centrum Valkenswaard | Café met bovenwoning Te huur centrum Valkenswaard | Café met bovenwoning Op zoek naar een veelzijdige horeca locatie in het bruisende centrum van Valkenswaard? Dit café aan de Molenstraat 4 biedt een ruime horecaruimte op de begane grond, een onzelfstandige woonverdieping en een groot achtergelegen terrein. Ideaal voor ondernemers die wonen en werken willen combineren! Gelegen in het levendige horecagebied van Valkenswa 16 feb '25 Valkenswaard, NB OG: Op aanvraag     Huur: € 3.477 /mnd.
  • Te huur Deurne casco pand met bovenwoning Te huur Deurne casco pand met bovenwoning Dit horecapand is gelegen op een zicht locatie in het hart van Deurne. Diverse winkels en dag horeca bedrijven zijn gevestigd in de Molenstraat. De verkoopruimte ca. 143 m² is ruim van opzet en biedt plaats aan ca. 100 gasten. De keuken ca. 44 m² oogt ruim. buiten de verkoopruimte op de begane grond bevindt zich op de eerste verdieping nog een kant 16 feb '25 Deurne, NB OG: Op aanvraag     Huur: € 4.385 /mnd.
  • De nieuwe Horeca locatie in het Walkwartier in Oss. De nieuwe Horeca locatie in het Walkwartier in Oss. Sinds de jaren ?70 vormde VenD het hart van het Walkwartier gelegen in het centrum van Oss. Inmiddels is hier een stoer, eigentijds gebouw verrezen op deze prominente plek, ingeklemd tussen de Walstraat, Molenstraat en de Carmelietenstraat. Het nieuwe gebouw wordt aan vier zijden omringd door bestaande bebouwing. Zowel wonen, winkelen en cultuur ko 28 jan '25 Oss, NB OG: Op aanvraag     Huur: Op aanvraag
  • te huur VEGHEL | voormalig de Gouden Leeuw te huur VEGHEL | voormalig de Gouden Leeuw Welkom bij Molenstraat 43, voorheen bekend als De Gouden Leeuw Brasserie. Dit karaktervolle horecapand biedt een unieke kans voor een gepassioneerde horecaondernemer. Ben jij klaar om deze historische locatie nieuw leven in te blazen? Ontdek de diverse mogelijkheden van Molenstraat 43 en geef jouw droomrestaurant of café een bijzondere thuisbasis. 08 jan '25 Veghel | Meierijstad, NB OG: Op aanvraag     Huur: € 5.210 /mnd.
  • Exclusieve Exploitatie/BV te koop op Kasteel-locatie Exclusieve Exploitatie/BV te koop op Kasteel-locatie Het Koetshuis is de huiskamer van Kasteel Ammersoyen. De exploitatie direct gelegen (binnen de slotgracht) aan en onderdeel van Kasteel Ammersoyen heeft door toerisme en grandeur de ideale mix voor u als toekomstig exploitant. Daghoreca voor kasteelbezoekers en passanten, 4 B&B kamers, huwelijksplechtigheden, jubilea en zakelijke (vergader)arrangem 19 nov '24 Ammerzoden, GD OG: Op aanvraag     INV/GW: Op aanvraag     Huur: € 4.368 /mnd.
  • Maas en Peel
  • Lunchroom caffè Corretto in Oss Lunchroom caffè Corretto in Oss caffè (Italiaans voor espresso) Corretto is een Italiaanse cafeïnehoudende alcoholische drank, bestaande uit een shot espresso met een kleine hoeveelheid grappa, en soms sambuca of brandewijn. Dé plek in Oss om te genieten van perfecte koffie in combinatie met een heerlijke lunch (voor ieder wat wils, vlees, vis, surf & turf, vegetarisch en veg 16 nov '24 Oss, NB OG: Op aanvraag     INV/GW: € 100.000     Huur: € 1.337 /mnd.
  • Ter Overname: Restaurant/Café De Barbier te Breda Ter Overname: Restaurant/Café De Barbier te Breda Psst, zei iemand Speakeasy? Voor de snelle beslisser bieden wij -midden in de bruisende Vismarktstraat in het centrum van Breda- een buitenkans aan. In 2017 streek de Barbier neer in Breda, in de begin tijden kon de gast zich hier, naast een hapje en een drankje ook laten knippen. The happy few kregen vervolgens het wachtwoord van één van de eerste 16 nov '24 Breda, NB OG: Op aanvraag     INV/GW: € 59.000     Huur: € 2.790 /mnd.
  • Succesvolle Sushi bezorg & afhaalservice. Succesvolle Sushi bezorg & afhaalservice. Ben je op zoek naar een unieke kans om een goedlopende horecaonderneming over te nemen? Dan is dit je kans! Wij bieden deze succesvolle Sushi zaak te koop aan. Dit bedrijf heeft een uitstekende reputatie opgebouwd en beschikt over een vaste klantenkring in en rondom Deurne. De zaak is gevestigd op een toplocatie die perfect is als uitvalsbasis voor 07 nov '24 Deurne, NB OG: Op aanvraag     INV/GW: € 40.000     Huur: € 1.105 /mnd.
Heeft u een suggestie?